Stavebníctvo
Igor Ostrochovský
Zemné práce
- Obec
- Dlhé Pole
- Od roku
- 2012
- IČO
- 46 950 753
Igor Ostrochovský
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 013 32 Dlhé Pole
- Na trhu od
- 7. decembra 2012
- IČO
- 46 950 753
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 13
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Igor Ostrochovský
Igor Ostrochovský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dlhé Pole. Podniká od 7. decembra 2012.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Igor Ostrochovský
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 950 753
- Dátum vzniku
- 7. decembra 2012
- Miesto podnikania
- 013 32 Dlhé Pole
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žilina, vložka č. 580-50773
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Igor Ostrochovský zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Igor Ostrochovský?
Miesto podnikania je v obci 013 32 Dlhé Pole.
Čím sa Igor Ostrochovský zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Igor Ostrochovský?
IČO je 46 950 753.
Odkedy podniká Igor Ostrochovský?
Podnikanie začalo 7. decembra 2012. Na trhu pôsobí 13 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.